• Terminy związane z systemem oceniania

Zadania

Termin realizacji

Poinformowanie ucznia i rodziców ucznia o przewidywanej śródrocznej / rocznej ocenie niedostatecznej z zajęć edukacyjnych/ klasyfikacji (za pomocą wiadomości w e-dzienniku).

20.12.2023r.

15.05.2024r.

Termin wystawienia przewidywanych śródrocznych / rocznych ocen z zajęć edukacyjnych i zachowania.

15.01.2024r.

03.06.2024r.

Termin ustalenia śródrocznych / rocznych ocen klasyfikacyjnych z zajęć edukacyjnych i rocznych ocen klasyfikacyjnych z zachowania.

22.01.2024r.

10.06.2024r.

Zebranie Klasyfikacyjne Rady Pedagogicznej.

24.01.2024r.

12.06.2024r.

Wydanie decyzji przez Radę Pedagogiczną w sprawie egzaminu klasyfikacyjnego ucznia nieklasyfikowanego z powodu  nieusprawiedliwionej nieobecności.

12.06.2024r.

Poinformowanie ucznia i rodziców ucznia o wydanej przez Radę Pedagogiczną decyzji w sprawie egzaminu klasyfikacyjnego ucznia nieklasyfikowanego z powodu nieusprawiedliwionej nieobecności.

13.06.2024r.

Terminy egzaminów klasyfikacyjnych.

17-18.06.2024r.

Ustalenie terminów egzaminów klasyfikacyjnych dla uczniów którzy z przyczyn usprawiedliwionych nie przystąpili do egzaminów klasyfikacyjnych w terminie ustawowym (przez zakończeniem zajęć edukacyjnych).

21.06.2024r.

Terminy egzaminów klasyfikacyjnych dla uczniów którzy z przyczyn usprawiedliwionych nie przystąpili do egzaminów klasyfikacyjnych w terminie ustawowym (przez zakończeniem zajęć edukacyjnych).

czerwiec / lipiec 2024r.

Termin egzaminów poprawkowych dla uczniów, którzy otrzymali w wyniku klasyfikacji rocznej ocenę niedostateczną z jednego lub dwóch obowiązkowych zajęć edukacyjnych.

Sierpień 2024r.

(ostatni tydzień)

Termin egzaminu poprawkowego dla uczniów którzy z przyczyn usprawiedliwionych nie przystąpili do egzaminu poprawkowego w terminie sierpniowym.

Wrzesień 2024r.