• Prace w ramach konkursu czytelniczo-filmowego.
          • Konkurs czytelniczo-filmowy

05.11.2022

Oto prace stworzone przez uczennice klas 4a, 4b i 6b w ramach regionalnego konkursu „Książki zekranizowane – znane i lubiane” organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 10 w Chorzowie. Zadanie polegało na wykonaniu pudełka, w którym znalazły się elementy związane z książkami i ekranizacjami "Tajemniczego ogrodu" lub "Alicji w krainie czarów". Efekty zobaczcie sami.

• XXIII edycja akcji Góra Grosza

Nasza szkoła przyłącza się do XXIII edycji akcji Góra Grosza!

Akcja ta polega na zbiórce monet (od 1 gr do 5 zł). Zebrane pieniądze zostaną przekazane Towarzystwu Nasz Dom, które zorganizuje pomoc psychologiczną, rzeczową i specjalistyczną opiekę dla potrzebujących dzieci i rodzin na terenie całej Polski.

Zbiórka trwa od 1.11.2022 r. do 28.02.2023 r.

Monety można przynosić do sali 28.

Zachęcamy do przyłączenia się do akcji!

dodała: Anna Domżalski

• Warsztaty w piekarni

02.11.2022

Uczniowie kl. 1a uczestniczyli w warsztatach w piekarni "Ziarenko". Poznali historię oraz tajniki wykonania pizzy. Każdy uczeń wykonał swoją pizzę, którą po przygotowaniu pałaszował. Było pysznie😋

W tym dniu bylo jeszcze słodko, bo swoje urodziny obchodziła Vasylisa, która poczęstowała wszystkich słodyczami.